Мало хто знає, але гіалуронову кислоту активно додають до складу шампунів, кондиціонерів та інших засобів для волосся. За словами хіміка-косметолога Девіда Петрилло, цей компонент сприяє гладкості волосся і допомагає запобігти їх ламкість.
У ТикТоке навіть з’явився окремий тренд – користувачі наносять на волосся засоби для шкіри з гіалуронової кислотою. Б’юті-блогери кажуть, що вже через пару тижнів такої регулярної процедури ви помітите відчутні зміни: локони будуть набагато густіше, сильніше, яскравіше і м’якше.
Справді, величезна кількість дівчат та хлопців по всьому світу запасаються зволожуючими сироватками і лікують волосся за порадою сайта https://divanio.com.ua/. Відгуки при цьому самі різні – від абсолютного захоплення і подяк за рекомендацію до повного розчарування. Хтось бачить хороший результат вже після двох застосувань (нібито пасма стали помітно більш м’якими і слухняними, а хтось не помічає відмінностей навіть через кілька місяців.
Чому ж думки так відрізняються? Впливає техніка нанесення або сама гіалуронова кислота діє на всіх по-різному?
Більшість експертів каже, що засіб завжди треба використовувати строго за призначенням. Тобто, сироватка для волосся з гіалуронової кислотою спрацює на ура, а от її аналог для особи може дати зворотний результат.
«Замість того, щоб зволожувати волосся, гіалуронова кислота буде витягати вологу з навколишнього середовища», – говорить сертифікований дерматолог Динн Мраз Робінсон.
Так що, якщо вже зважитеся змастити сухі кінчики засобом для особи, то впевніться, щоб крім гіалуронової кислоти, воно містило і інші зволожуючі компоненти. Підійдуть вітаміни E і B5.