Що таке сни насправді та як їх використовувати

Що таке сни насправді та як їх використовувати

Ми звикли думати, що сни – це фантазія нашої свідомості чи підсвідомості. Накопичений за день досвід, тривоги та переживання виливаються у забавні форми та світи, які ми відвідуємо, не покидаючи нашого ліжка. І де б ми не виявилися, наскільки сон не був би реальним чи фантастичним – це все уява.

А я скажу вам що сни – це окремо існуюча реальність, як паралельний вимір. Матеріально існуючий і дуже складний світ, який підпорядковується іншим законам фізики. Більше того, це неймовірний інструмент, про який ви навіть не здогадуєтеся і яким, на жаль, не користуєтесь. До чого сниться зрада дивіться за цим посиланням https://vistiradio.com.ua/do-chogo-snitsya-zrada-uvi-sni/.

Існує таке поняття – усвідомлені сновидіння, коли ви керуєте своїм сном. Про це знають, чули, хтось навіть користується. Але насправді мало хто по-справжньому розуміє, що це таке, і які неймовірні можливості таяться у цьому явищі. Забігаючи вперед, одразу розставлю кордони: Усвідомлені сновидіння та Астральні подорожі – це дві абсолютно різні речі. Про астралі ми поговоримо в наступних статтях цього циклу. Але для чистоти розуміння потрібно відразу розмежувати ці явища. Два цих поняття об’єднують в одне виключно через відсутність необхідних знань.

Що таке світ снів?

Подивіться світ як структуру, що представляє необмежені можливості. Кожну мить ви маєте мільйони та мільйони потенційних варіантів дії, які ведуть за собою наслідки та варіанти нового вибору. Теоретично все ваше життя – це нескінченний цикл можливостей, яка залежить від безлічі факторів, що включають ваш вибір і вибір інших людей. Крім цього, існують зовнішні фактори, але вони так само пов’язані з вашими діями.

Що таке сни насправді та як їх використовувати

Вчені з кожним роком дедалі більше схиляються до теорії мультивсесвіту. Вони всерйоз розглядають існування нескінченних паралельних світів, що має на увазі факт здійснення всіх сценаріїв розвитку подій. Тобто потенційно в нашому світі і буквально в паралельних є абсолютно все, що тільки можна й не можна уявити. Починаючи від того, що ви читаєте цей пост товстим, худим, у синій футболці, у сукні, вдень чи вночі. Варіант де ви жінка, чоловік, де ви тварина чи невідома істота із глибин всесвіту. Варіант, де ви мертві, або знайшли еліксир вічного життя і таке інше. Цілком ВСІ можливі варіанти від дуже безглуздих до найфантастичніших!

Уявіть, яка складна павутина утворюється від взаємозв’язків усіх фактів, дій, варіантів і наскільки неосяжна вона розширюється в потенційні можливості. Все це – інформація, яка має десь зберігатися. Світ снів є простором, який служить сховищем цієї павутини. Ви самі можете переконатися в цьому.

Тепер візьмемо цей світ усіх можливих варіантів і проведемо крізь нього жирну лінію, яка буде нашою реальністю. У центр поставимо крапку – це момент “тут і зараз”. Все, що йде від цієї точки по лінії назад, є минулим, що вже сформувалося. А лінія, що рухається вперед – потенційним майбутнім. На скільки не була б нескінченна лінія сьогодення, на всій її довжині розташовуватиметься нескінченна кількість варіантів, як минулого, так і майбутнього. І чим далі ви відійдете від лінії, тим більш неймовірними та фантастичними будуть ці варіанти.

Перебуваючи уві сні, ви подорожуєте цим світом у часі та просторі. Вам сниться ваш друг, який виглядає інакше. Це можуть бути як легкі відмінності у зовнішності, так і кардинальні. Однак у будь-якому випадку ви знаєте, що це саме він. Ви гуляєте своєю рідною вулицею, але вдома можуть бути іншого кольору, або являти собою фантастичні та неймовірні будівлі, але ви чітко розумієте що це за місце. Все це відбувається тому, що ви справді на своїй вулиці, або проводите час зі своїм другом, але знаходитесь в іншому варіанті нашої реальності.

Лінія майбутнього в даний момент не матеріальна, але виходячи з минулого досвіду є найбільш очевидний варіант розвитку подій на даний момент. Якщо нічого не змінити, то відбудуться саме ті події, які зараз знаходяться на цій лінії в майбутньому, або максимально наближені до неї. Якщо вам пощастить, можна опинитися на цій лінії майбутнього і тим самим побачити віщий сон.

Думаю, сьогодні вистачить. У наступній статті цього циклу я розкрию тему снів до кінця і поясню можливості цього світу. Дякую за вашу увагу та лайки. Пишіть у коментарях свої неймовірні подорожі у снах, і про те, наскільки далеко вам вдавалося уникнути реальності цього світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *